Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łososinie Dolnej

jesteś na: Strona głównaAktualności

DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

2018-02-02


 „ Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba. Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.”

Mimo, że luty jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych chwil, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych Kochanych Babć                              i Dziadków.

W dniu 1.02.2018r. w Szkole Podstawowej w Łososinie Dolnej im. Jana Pawła II także świętowano  z Dziadkami.  Uczniowie z klasy 0a i 0b  z pomocą wychowawczyń p.Sylwii Dziedzic, p.Pauliny Mlostek i p.Ewy Pasionek przygotowali akademię. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły                        i recytowały wierszyki. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Uśmiechu Dziadkom dodatkowo dostarczyli swoim występem starsi uczniowie w humorystycznej scence, a także Grupa Kolędnicza i Zespół wokalno-instrumentalny z uczniami klas IIIa i IIIb, przygotowane przez p.Zdzisławę Wolińską.  Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były słodkości wręczone po występie.

Po części oficjalnej niecodzienni Goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców z Rady Rodziców. Spotkanie przebiegło w miłej                             i serdecznej atmosferze. Wszystkim Babciom i Dziadkom raz jeszcze życzymy dużo zdrowia                            i wszystkiego najlepszego.

                      Za zaangażowanie wszystkim bardzo dziękujemy.

                                                   Zapraszamy do obejrzenia galerii.