Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łososinie Dolnej

jesteś na: Strona głównaAktualności

MAM TALENT

2018-03-22


 

Pierwszy Dzień Wiosny w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II obfitował w mnóstwo atrakcji za  sprawą zorganizowanego już po raz 7-my przeglądu uczniowskich talentów -„Mam  talent” pod hasłem  „Witamy wiosnę”.

Organizatorami imprezy były p.  Renata Salabura, p. Monika Piwowar oraz Rada Rodziców naszej szkoły, która ufundowała nagrody. Konkurs znakomicie poprowadzili  Alicja Klimek oraz Krystian Rak.
W trakcie przeglądu wystąpiło również szkolne kółko teatralne, które  przedstawiło krótką inscenizację o zdrowym odżywianiu.Przedstawienie przygotowała pani Bogusława Połomska- Kuźma. 

 Mogliśmy doświadczyć jak  wieloma różnorodnymi talentami mogą się poszczycić uczniowie naszej szkoły. Występy obfitowały w śpiew, taniec oraz grę na instrumencie . Na scenie pojawiło się 18 uczestników (jako grupy oraz soliści).

Komisja konkursowa miała niełatwy wybór. Ostatecznie zdecydowała o przyznaniu następujących nagród dla największych talentów:


I miejsce –  BOCHEŃSKI RADOSŁAW I RAK KAMIL kl. V
                    skecz 

                   WOLAK BARTŁOMIEJ kl. VI a -  utwór wokalny

                   ZELEK PAULINA kl. VII b – utwór wokalny

II miejsce – ROMANEK HANNA kl. II b – utwór wokalny

                   ZAWADZKA JULIA I GWIŻDŻ OLIWIA kl. III b- taniec

III miejsce – BOCHENEK FILIP kl. VII b – instrument

SROMEK MIKOŁAJ i SROMEK ALICJA – zespół instrumentalny

SZKARŁAT DAWID kl. V – utwór wokalny

Gratulujemy i cieszymy się z wysokiego poziomu uczestników w tegorocznym konkursie. Życzymy powodzenia za rok na kolejnym przeglądzie talentów w  SP w Łososinie Dolnej.